Rusza przewóz osób w transporcie na uroczystości weselne, spotkania integracyjne, wycieczki i kolonie.
Rusza przewóz osób w transporcie na uroczystości weselne, spotkania integracyjne, wycieczki i kolonie.

Rusza przewóz osób w transporcie na uroczystości weselne, spotkania integracyjne, wycieczki i kolonie. Zapraszamy do rezerwacji busa, autokarów.
08/04/2020

Zniosione restrykcje i utrzymane obostrzenia w transporcie osób

Obowiązuje od 17.07.2020

KOMUNIKACJA PUBLICZNA

Ograniczenie dotyczy: przejazdów zbiorowym transportem publicznym.

Na czym polega?  Zarządzający transportem publicznym mogą podwyższyć limit pasażerów środku transportu publicznego. Ile osób może wejść na pokład?

tyle osób, ile jest miejsc siedzących (jeśli są tylko miejsca siedzące)
albo

tyle, ile wynosi 50% liczby wszystkich miejsc siedzących i stojących (w tym przypadku jednak połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna).
Przykład. Jeśli w autobusie są miejsca siedzące to wszystkie mogą być zajęte. Jeśli w autobusie jest 30 miejsc siedzących i 70 stojących, to może w nim jechać 50 osób.

Obowiązuje do: odwołania.

Maseczkę trzeba wciąż obowiązkowo nosić m.in.:

w autobusie, tramwaju i pociągu.


08/04/2020

W czasie koronawirusa - apel do klientów!
W czasie koronawirusa - apel do klientów!


04/09/2020

Duży bus do wynajecia we Wrocławiu
Duży bus do wynajecia we Wrocławiu

Nowy nabytek - Iveco Marcopolo - 28 miejsc pasażerskich. Luksusowy bus we Wrocławiu z dużym bagażnikiem do przewozów krajowych jak i międzynarodowych. Wygodny, klimatyzowany, z pasami i video. https://wrocektravel.pl/autokary-wroclaw.html . Zapraszam do korzystania.
02/19/2020

Przewóz dzieci na kolonie i obozy lato 2019
Przewóz dzieci na kolonie i obozy lato 2019

Transport dzieci i młodzieży na kolonie i letnie obozy.
Nadszedł czas wakacji i rozpoczęły się letnie wyjazdy dzieci i młodzieży na upragnione kolonie, obozy, nad morze, w góry. Nasze autokary posiadają najwyższy standard. To ważne kryterium wyboru dla spokoju rodziców i sprawnej organizacji transportu. Nasi kierowcy to  osoby doświadczone i lubiące dzieci.  Klimatyzacja, wc, rozkładane fotele,  dvd z odpowiednimi dla dzieci i młodzieży filmami, by umilić często bardzo długą podróż - to standard, który staramy się zapewnić. Pasy bezpieczeństwa i konieczność ich zapinania to obowiązek, o którym każdorazowo przypomina dzieciom kierownik kolonii. Postoje autokaru wynikają z czasu pracy kierowcy i każdorazowo kierownik kolonii po konsultacji z kierowcą informuje dzieci o najbliższym postoju. sobie organizowane średnio co 2 - 2,5 godziny, jeśli tylko jest możliwe - na parkingach z toaletą i barem/ sklepem. Czas postoju wynosi od 15 do 45 minut. Na każdy wyjazd na kolonie organizator ma obowiązek zgłosić autokar do kontroli policji. Proszę pamiętać, że naszym celem jest bezpieczna podróż na kolonie i w naszym wspólnym interesie jest zadbanie by autokar był sprawny, a kierowca trzeźwy i wypoczęty.

07/03/2019

Przewozy pracownikow we Wroclawiu i okolicy
Przewozy pracownikow we Wroclawiu i okolicy

Przewozy pracownicze we Wrocławiu i okolicy.
Rozumiemy iż trudno dostać sie z o kazdej porze do pracy komunikacja publiczną.
Dlatego oferujemy naszą pomoc dla firm.
Zorganizujemy i przeprowadzimy dowóz pracowników z ich miejsc zamieszkania do pracy
pewnie i na czas.
Oferujemy przewóz pracowników:
Cykliczne przewozy pracownicze
Jednorazowe przewozy pracownicze - np. szkolenia, konferencje czy spotkania integracyjne
Międzynarodowe przewozy pracownicze

05/28/2019

Wycieczki na zlecenie z Wrocławia - przewóz przedszkolaków.
Wycieczki na zlecenie z Wrocławia - przewóz przedszkolaków.

8.05 zrealizowaliśmy wycieczkę na zlecenie z Wroclawia do Kryształowic koło Sobótki. Wynajmujacym były przedszkolaki z Wysokiej. 40 krasnali skorzystało z warsztatów fundacji Choreia. Przedszkolaki bardzo zaangażowały się w zajęcia - plastyczne, plenerowe. Ich zadowolenie jest naszym sukcesem.
05/12/2019

Wynajem autokaru we Wrocławiu dla chóru Voicechestra.
Wynajem autokaru we Wrocławiu dla chóru Voicechestra.

W dniu 5.05 wynajeliśmy autokar dla chóru Voicechestra na trasę Wrocław - Miejska Górka - Wrocław. Przewóz wykonaliśmy z Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu do Klasztoru Franciszkanów. Młody zespól chóralny wykonał w kościele z 1740 roku pieśni kościelne z okazji III Dni Euzebiańskich. Po wystepach bezpiecznie wrócilismy do Wrocławia.
05/05/2019

Transport gości weselnych na trasie Wrocław - Oleśnica - Wrocław
Transport gości weselnych na trasie Wrocław - Oleśnica - Wrocław

W dniu 27 i 28.04 rozpoczęliśmy sezon wesel - realizacją transportu gości weselnych z Kiełczowa na ceremonię ślubu do kościoła w Oleśnicy. Po ceremonii przewieźliśmy gości na salę bankietową - Podano. Ogromna jedna sala zapewniająca dużo miejsca dla orkiestry, stołów i parkiet do zabawy. Po weselu o godz. 4 sprawnie i komfortowo odwieźliśmy gości do domów w Oleśnicy.
04/27/2019

Podziel się opinią, zobacz nowa oferte: transport gosci weselnych Wroclaw
Podziel się opinią, zobacz nowa oferte: transport gosci weselnych Wroclaw

Zalezy nam na tym aby nasi klijęci byli zadowoleni z naszych uslug. Prosimy wyraz swoja opinię pod linkiem google maps. Wstawilismy też nową ofertę: transport gości weselnych Wroclaw i okolice. Zobacz propozycje transportu swoich gości weselnych we Wrocławiu i w okolicach. Waznym elementem w organizowaniu wesela jest transport gosci weselnych. Dlatego nie nalezy tego zostawiać na ostatnia chwilę.
04/06/2019

Poszerzenie oferty o wycieczki na  zamówienie, zlecenie
Poszerzenie oferty o wycieczki na zamówienie, zlecenie

Poszerzyliśmy ofertę naszej firmy o wycieczki na zamówienie. Chętnie pomożemy w zaplanowaniu wycieczki objazdowej i zrealizujemy ją. Polecimy wycieczki na zlecenie po terenie Dolnego Ślaska, Polski i po krajach ościennych.
Napisz gdzie i kiedy chcesz jechać, a my zaproponujemy Ci plan i budżet wycieczki autokarowej.

03/11/2019

Przygotowanie strony https://wrocektravel.pl na urzadzenia mobilne.
Przygotowanie strony https://wrocektravel.pl na urzadzenia mobilne.

Przygotowanie strony https://wrocektravel.pl pod urządzenia mobilne, czyli publikujemy wersję responsywną.
Aby łatwiej trafić do użytkowników tabletów czy telefonów zdecydowalismy się do edycji naszej strony. Przystosowaliśmy treści do różnych ekranów – od desktopów i laptopów, po smartfony i tablety różnych wielkości. Elementy, które na desktopie zajmują 60% szerokości strony, na ekranie urządzeń mobilnych wyświetlą się jedno pod drugim w podobnej do siebie wielkości ułatwiając poruszanie się po informcjach wynajmu autokarów we Wroclawiu.

03/03/2019

Bożonarodzeniowy Jarmark Struclowy w Dreznie 2019 z Wroclawia
Bożonarodzeniowy Jarmark Struclowy w Dreznie 2019 z Wroclawia

Wycieczki na Jarmarki Bożonarodzeniowe. Jednym z celów grudniowych wycieczek jest jarmark w Dreźnie. Najstarszy jarmark bożonarodzeniowy w całych Niemczech, drezdeński Jarmark Struclowy »Striezelmarkt«. W 2019 obchodził swoje 585 lecie.
Polecamy wyjazdy/ wycieczki w tygodniu, gdy mniej jest odwiedzających i można intensywniej poczuć atmosferę zbliżających się świąt. Jarmark Bożonarodzeniowy w Dreźnie to niezapomniana atmosfera, krzątający się przy swoich kramach sprzedawcy słodkości, bogactwo drewnianych ozdób rudawskich, czy dziadków do orzechów, daje niepowtarzalny, magiczny nastrój. Weekendowy wycieczka to uczestniczenie w masowym najeździe na jeden z najpiękniejszych jarmarków, brak miejsca na parkingach i zakaz wjazdu do centrum. Warto jednak zobaczyć/ przeżyć i skorzystać z możliwości uczestniczenia w wycieczce na Jarmark Bożonarodzeniowy, których jest wiele i w zasięgu jednodniowego wyjazdu.
Najładniejsze i polecane: Praga - Rynek na Starym Mieście oraz Placu Wacława, Drezno - jarmark struclowy, Wieden - jarmark przy Ratuszu, Budapeszt - Plac Vörösmartego oraz Bazylika Św. Stefana, Berlin - Gendarmenmarkt.
Zapraszamy do kontaktu!!!

12/21/2019

My Blog

Blog, opinie - aktualnosci Wrocek - Travel

Copyright C 2017 - 2019 by "WROCEK - TRAVEL". 
All Rights reserved.
  E-Mail: wrocektravel@gmail.com,
Tel: 662 913 972