Transport osób Wrocław


Cena wynajmu
Cena wynajmu

Cennik ustalamy dla każdego wynajęcia indywidualnie, podane stawki są przykladowe i orientacyjne

Autobusy do dyspozycji
Autobusy do dyspozycji

Autokar EOS COACH 90 L to wygodny, wysokopokładowy autobus turystyczny Comfort Class

Wycieczki
Wycieczki na zamówienie

Wycieczki na zamówienie świadczone po Dolnym Śląsku, po Polsce, i po krajach ościennych

Kontakt

Kontakt do Wrocek - Travel

Jeśli chcesz spytać o koszt wynajmu, wolne terminy: zadzwoń, napisz e-mail lub wyślij formularz


Transport osób - Wrocław

Przewóz, transport osób - Wrocław. Od początku istnienia firmy Wrocek Travel staramy się świadczyć dla naszych klientów kompleksowe usługi autokarowe na najwyższym poziomie. Naszych pasażerów przewozimy nowoczesnymi, bezpiecznymi i komfortowo wyposażonymi autokarami. Obok atrakcyjnych cen transportu osób we Wrocławiu, naszą największą zaletą jest umiejętność dostosowania się do najbardziej niestandardowych wymagań. Nasza flota oraz wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy stanowią gwarancję udanej organizacji wyjazdu, niezależnie od tego, czy mowa o dowozie gości na imprezę integracyjną, wyjeździe pielgrzymkowym czy wyciecze szkolnej. Nasze usługi autokarowe swoim zasięgiem obejmują nie tylko Wrocław i okolice, ale również teren całej Polski i zagranicy. Wielokrotnie świadczyliśmy usługi przewozowe dla biur podróży, parafii czy szkół, dzięki czemu jesteśmy w stanie wesprzeć organizatorów wyjazdu swoim bezcennym doświadczeniem.

Z naszych usług transport osób Wrocław korzystają firmy, klienci indywidualni, biura podróży, parafie, szkoły oraz wielu innych partnerów. Każdy z nich ma swoje własne, indywidualne potrzeby związane z organizacją wyjazdu. Niezależnie od tego, czy celem podróży są okolice Wrocławia, czy dowolne miejsce w Polsce lub Europie, jesteśmy w stanie na te potrzeby odpowiedzieć. Dla państwa możemy stać się najlepszym partnerem w zakresie organizacji przewozów autokarowych, jeśli cenią sobie państwo profesjonalizm, bezpieczeństwo, komfort oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do współpracy!

Oferta obejmuje wynajem autokaru, autobusu lub minibusa wraz z kierowcą. Zapewniamy doskonale wyposażony autokar, przystosowany do ilości i wymagań pasażerów. Nasza flota składa się wyłącznie z najnowocześniejszych, klimatyzowanych autokarów i busów wyposażonych m.in. w barek z napojami, regulowane oparcia foteli, kabinę WC, monitor DVD, rozkładane stoliki czy przestronną przestrzeń bagażową. Interesuje państwa wynajem autokarów na pielgrzymki, wycieczki szkolne, wyjazdy integracyjne czy wesela? Współpraca z nami to gwarancja bezpiecznej podróży, komfortowych warunków oraz atrakcyjnych cen.

Organizujemy przewozy autokarowe dla klientów indywidualnych i grup zorganizowanych. Usługi transportowe i transport autokarowy
w Polsce i za granicą. Zapewniamy kompleksowo wyposażone, nowoczesne autokary i minibusy, które dowiozą państwa do celu podróży bezpiecznie i na czas. Nasze przewozy autokarowe to także możliwość skorzystania z usług pilota wycieczki - osoby, która oprócz oprowadzania po najciekawszych miejscach, świadczy bezcenną pomoc przy ustalaniu harmonogramu wyjazdu i skoordynowaniu poszczególnych elementów wycieczki.

transport osób Wrocław

Copyright C 2017 - 2019 by "WROCEK - TRAVEL". 
All Rights reserved.
  E-Mail: wrocektravel@gmail.com,
Tel: 662 913 972